خدمات حقوقی خدمات امدادی
Image

با استفاده از کارت اشتراک VIP از خدمات ذکر شده بهره مند شوید.

خدمات امدادی
- 20% تخفیف در ارائه خدمات تعمیرگاهی
- 20% تخفیف در ارائه خدمات امدادی

- اتومبیل شما در مسافرت جاده‌ای همواره با خطر از کار افتادگی در اثر تصادفات، سانحه یا خرابی‌ رو به رو است. در این مواقع انتقال اتومبیل به تعمیرگاه مناسب، تهیه لوازم یدکی برای تعمیر آن، انتقال سر نشینان به مقصد مورد نظر و مطمئن اولین و مهم‌ترین مشکل شما و خانواده شما است. عدم آشنایی با امکانات موجود محلی، کمبود امکانات تعمیر گاهی‌ و عدم دسترسی‌ به لوازم یدکی مورد نیاز می‌‌تواند از یک سفر، خاطره‌ای نا خوشایند و پر هزینه برای شما و خانواده تان به جای گذارد. اعزام سریع جرثقیل برای حمل اتومبیل به تعمیرگاه، ارسال لوازم یدکی مورد نیاز به تعمیرگاه بی‌ شک مشکلات را به حد اقل خواهد رساند. پوشش کارت اشتراک اتومبیل، با هدف ارائه امکانات مناسب برای رفع مشکلات فوق طراحی و عرضه می‌‌گردد. این طرح ارائه خدمات اتومبیل در خارج از محل اقامت و در طول سفر در سراسر ایران، در اختیار عضو قرار می‌‌دهد که نمونه‌های آن بازدید اولیه اتومبیل در محل سکونت یا کار می‌‌باشد.


مزایای خدمات کارت اشتراک
۱- دسترسی‌ شبانه روزی به خدمات در کلیه ساعات شبانه روز و همه ایّام سال در دسترس اعضا قرار دارد و عضو می‌‌تواند با یک تلفن به خدمات مورد نیاز دست یابد.
۲- بانک اطلاعات با در خواست عضو اطلاعات زیر را در اختیار وی قرار می‌‌دهد
الف- نشانی‌ و تلفن نزدیکترین تعمیرگاه مجاز یا معتبر مورد نیاز اتومبیل
ب- نشانی‌ و تلفن نزدیکترین فروشگاه لوازم یدکی مورد نیاز اتومبیل
۳- انتقال اتومبیل به تعمیرگاه در صورت از کار افتادن اتومبیل در خارج از محل سکونت عضو، اقدام به حمل آن به تعمیرگاه مجاز یا معتبر منتخب عضو خواهد نمود.
۴- تهیه و ارسال لوازم یدکی در صورت نیاز اتومبیل از کار افتاده به لوازم یدکی غیر قابل تهیه در محل، لوازم مورد نیاز را به هزینه عضو تهیه و به هزینه خود برای تعمیرگاه مورد نظر ارسال می‌‌نماید.
۵- تعمیرگاه ویژه اعضا ارائه کلیه خدمات خودرویی به اتومبیل عضو با سرویس ویژه جهت انتقال اتومبیل به تعمیرگاه و بالعکس با نظارت و کنترل کیفیت شرکت، (هزینه تعمیر و لوازم یدکی در تعهد شرکت نمی‌‌باشد.)
۶- چکاپ فصلی و قبل از سفر ارائه چکاپ ادواری و قبل از سفر به در خواست عضو. (هزینه تعمیر و لوازم یدکی در تعهد شرکت نمی‌‌باشد.)
پوشش امداد مشترکین در تمام مدت شبانه روز در خدمت اعضا بوده و کلیه اعضا امداد اتومبیل می‌‌توانند با تخفیف %20 از خدمات ذیل بهره مند شوند.
1- راه اندازی اتومبیل:
ردیف نوع سرویس ردیف نوع سرویس
1 اتصال باطری 4 رفع پنچری
2 سوخت رسانی 5 انتقال اتومبیل به تعمیرگاه منتخب
3 بازدید شلنگ های مختلف 6 ایاب و ذهاب تعمیرکار


2- چکاپ قبل از سفر در محل

3- چکاپ فصلی در محل

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 64026-021